Data wydarzenia: -

Teachers in Practice (TiP) – „Jak uczyć, aby nauczyć i czego nie robić, aby nie zniechęcać”

Koło Naukowe Teachers in Practice (TiP) serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych edukacją i nauczaniem języka angielskiego na spotkanie "Jak uczyć, aby nauczyć i czego nie robić, aby nie zniechęcać" - o kluczowych aspektach uczenia języka obcego w edukacji wczesnoszkolnej opowie Magda Mwaba, lektorka języka angielskiego z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy z uczniem na różnych etapach kształcenia i ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi.

Jeżeli jesteś osobą studiującą na specjalizacji nauczycielskiej, jeżeli udzielasz korepetycji lub pracujesz w szkole językowej - to spotkanie na pewno jest dla Ciebie!

Data: 26.05.2023 r., godz. 11.30 - 13.00
Miejsce: sala 211, Collegium Heliodori, ul. Grunwaldzka 6, Poznań