Projekt Noc Anglistów laureatem VI edycji konkursu Fund_Akcja Fundacji UAM

Ogólnopolska Noc Anglistów, projekt popularyzujący naukę realizowany przez Wydział Anglistyki UAM we współpracy innymi ośrodkami anglistycznymi w Polsce, otrzymał dofinansowanie w wysokości 5000 złotych w ramach konkursu Fund_Akcja Fundacji UAM. W gronie laureatów konkursu znalazło się 19 zespołów z różnych jednostek UAM. 28 kwietnia 2023 roku na uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu w siedzibie Fundacji UAM w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Wydział Anglistyki reprezentowali prof. Radosław Dylewski oraz dr Tomasz Skirecki. W imieniu autora wniosku konkursowego i krajowego koordynatora Nocy Anglistów, dr. Marcina Markowicza, nagrodę w konkursie z rąk prof. Hieronima Maciejewskiego, Prezesa Zarządu Fundacji UAM, odebrał dr Tomasz Skirecki.

Najbliższa, trzecia edycja Nocy Anglistów odbędzie się w listopadzie 2023 roku.

fot. Jagoda Haloszka, Radosław Dylewski