Studenci WA laureatami konkursu ID-UB 118: Study@Research

19 grudnia 2023 roku rozstrzygnięto konkurs „Study@Research” ogłoszony 16 października. Spośród 100 złożonych wniosków 70 projektów uzyskało finansowanie, w tym 4 złożone przez studiujących na Wydziale Anglistyki.

Serdecznie gratulujemy studentom i studentkom WA oraz ich opiekunom naukowym uzyskania grantu badawczego w konkursie „Study@Research”. Są nimi:

• Rafał Lenartowicz (opiekun: prof. Małgorzata Fabiszak)
  • Piotr Matczak z zespołem (opiekun: prof. Aleksandra Wach)
  • Julia Tusk (opiekun: prof. Małgorzata Fabiszak)
  • Nikola Zduńczyk (opiekun: prof. Michael Hornsby).

Społeczność Wydziału Anglistyki

„Study@Research” jest konkursem skierowanym do studentów studiów magisterskich. Jego celem jest wspieranie kształcenia w powiązaniu z badaniami poprzez stymulowanie pracy naukowej studentów systemem grantów — indywidualnych lub zespołowych, realizowanych np. przez koła naukowe. Konkurs organizowany jest w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (lD-UB).