WOŚP: Oferta Wydziału Anglistyki w aukcji na rzecz 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapraszamy do licytacji aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zagraj z UAM dla dzieci i dorosłych!

W ramach licytacji na cele charytatywne realizowane przez WOŚP proponowanych przez UAM Wydział Anglistyki oferuje następujące aukcje prowadzone poprzez portal Allegro:

1. Dwugodzinne warsztaty EEG w laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA) na Wydziale Anglistyki UAM — [Link do aukcji na platformie Allegro]

Działanie ludzkiego mózgu jest wciąż niesamowitą zagadką. Zapraszamy Cię do laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA) na Wydziale Anglistyki, gdzie będziesz miał/a okazję doświadczyć pracy Twoich neuronów w czasie rzeczywistym (!) oraz dowiedzieć się, co dzieje się w Twoim mózgu, kiedy rozwiązujesz różnego typu zadania - na przykład, kiedy wpadasz na nietypowe zastosowania przedmiotów codziennego użytku.

Podczas warsztatów wcielisz się również w rolę badaczki/a i doświadczysz jakie to uczucie przeprowadzać badania z dziedziny neuronauki z wykorzystaniem bezinwazyjnej metody neuroobrazowania – elektroencefalografii (EEG). Przygotujemy też dla Ciebie parę niespodzianek na pamiątkę spędzonego z nami czasu.

Aukcja obejmuje dwugodzinne warsztaty dla 2 osób.

1. Indywidualna konsultacja wymowy amerykańskiej ze specjalistą/specjalistką z Wydziału Anglistyki UAM wraz z edukacyjnym upominkiem — [Link do aukcji na platformie Allegro]

Jeżeli uczysz się języka angielskiego lub bardzo dobrze mówisz w tym języku, ale chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby brzmieć bardziej amerykańsko, to serdecznie zapraszamy Cię na indywidualne spotkanie ze specjalistą/specjalistką wymowy amerykańskiej na Wydziale Anglistyki UAM.

Podczas 90-minutowej konsultacji nasz ekspert/ekspertka oceni Twoją wymowę, przekaże konkretne wskazówki, które pozwolą Ci ją (dalej) doskonalić, oraz odpowie na Twoje pytania fonetyczne.

Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wspaniały upominek: dostęp do Say It Right (Omni-pack) — profesjonalnej platformy do nauki języka angielskiego o wartości 480 zł.

Aukcja obejmuje spotkanie indywidualne na Wydziale Anglistyki UAM dla 1 osoby.

1. Indywidualna konsultacja wymowy brytyjskiej ze specjalistą/specjalistką z Wydziału Anglistyki UAM wraz z edukacyjnym upominkiem — [Link do aukcji na platformie Allegro]

Jeżeli uczysz się języka angielskiego lub bardzo dobrze mówisz w tym języku, ale chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby brzmieć bardziej brytyjsko, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie ze specjalistą/specjalistką wymowy brytyjskiej na Wydziale Anglistyki UAM.

Aukcja obejmuje spotkanie indywidualne na Wydziale Anglistyki UAM dla 1 osoby.