Data wydarzenia:

Ty-Dzień Kanady na Wydziale Anglistyki, 20-24 marca

Pracownia Literatury Kanadyjskiej i Wydział Anglistyki UAM zapraszają do udziału w 12. Tygodniu Kanady.

Główne wydarzenie w ramach całego tygodnia odbędzie się w środę, 22 marca, w formie wykładów stacjonarnych wygłoszonych przez zaproszone kanadystki i kanadystów. Otwarte dla wszystkich wykłady odbędą się na żywo w Auli Wydziału Anglistyki, Collegium Heliodora Święcickiego, ul. Grunwaldzka 6. Dla publiczności przewidziano konkursy z nagrodami :)

Ci z Państwa, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście, a chcą wziąć udział w wydarzeniu będą mogli wysłuchać wykładów na platformie Zoom. Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/vWmi93N2HC.

Ponadto każdego dnia podczas Tygodnia Kanady na stronie internetowej i na fanpage’u Wydziału Anglistyki pojawi się ciekawostka dotycząca Kanady, a w czwartek - 23go marca - spotka się koło naukowe Canadian Literature in Perspective (CLiP), by podyskutować o zbiorze opowiadań Darcy Tamayose Ezra’s Ghosts (2022). Spotkanie CLiPu rozpocznie się o godzinie 18:30 w sali 341, Collegium Heliodori. Zainteresowanych dostępem do zbioru opowiadań zapraszamy do kontaktu z dr. Marcinem Markowiczem (marcin.markowicz@amu.edu.pl).

Program Dnia Kanady na WA 2023