Data wydarzenia:

Noc Anglistów po raz trzeci na Wydziale Anglistyki

W piątek 24 listopada Wydział Anglistyki już po raz trzeci będzie miał zaszczyt być głównym organizatorem i koordynatorem Nocy Anglistów, wydarzenia pełnego wykładów, warsztatów i prezentacji przygotowanych przez anglistki i anglistów z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, którego głównym celem jest pokazanie myśli i potencjału naukowego polskiej anglistyki, a także ukazanie nieprawdziwości mitu, że anglistyka to wyłącznie nauka języka.

W 160 wydarzeń trzeciej odsłony Nocy Anglistów zaangażowanych jest 17 ośrodków anglistycznych z 15 miast w Polsce. Więcej informacji, w tym pełen program, znajduje się w witrynie Nocy Anglistów: www.nocanglistow.pl. Zapraszamy do obserwowania fanpage’a Nocy Anglistów na Facebooku!

Sponsorami Nocy Anglistów są: McKinsey & Company, Fundacja UAM i Wydział Anglistyki UAM.
Patronat: Stowarzyszenie Absolwentów Fulbrighta
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Poznania.

Plakat promujący Noc Anglistów w roku 2023