Data wydarzenia:

Jestem Tłumaczką: Sesja Q&A z absolwentkami studiów tłumaczeniowych na Wydziale Anglistyki

Jak wygląda praca tłumacza po studiach kierunkowych? Jak odnaleźć się na rynku tłumaczeniowym zaraz po dyplomie? Jak wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce?

Na te i inne pytania zadane przez studentki i studentów odpowiedzą nasze prelegentki – absolwentki studiów tłumaczeniowych prowadzonych na Wydziale Anglistyki, które pracują jako tłumaczki: Agnieszka Krasicka (tłumaczenie literackie), Maria Kuczek (tłumaczenie audiowizualne) i Paulina Piontek (tłumaczenie ustne konferencyjne).

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tłumaczeniami i karierą zawodową tłumacza na otwartą dyskusję z naszymi panelistkami organizowaną przez Zakład Studiów nad Przekładem w ramach koła naukowego Found in Translation.

Czas: 4 czerwca 2024 r., godz. 16:45-18:15
Miejsce: Aula im. Hrynakowskiego, Collegium Heliodori Święcicki

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa pytania zostały zadane prelegentkom podczas debaty, prosimy o anonimowe wpisanie ich w udostępnionym dokumencie [link zewnętrzny; sprawdzony: 2024-05-21 o 14:30]. Pytania można wpisywać do 28 maja 2024 r. do godz. 23:59.

Serdecznie zapraszamy!

plakat promocyjny: tło: kolorowa grafika: biurko, na nim: filiżanka kawy, smartfon, mazak, laptop, notatnik; na tle nałożony tekst (powtórzony w artykule)