Data wydarzenia:

WA Lunch Talk: „Rozbij mur blokad psychicznych i uwolnij potencjał”

Wykład praktyczny, jak aktywować zasoby pewności siebie i skutecznego działania dla Studentów Wydziału Anglistyki UAM

27 marca 2024 r., godz. 13:15, Aula Heliodori Święcicki

Masz dość blokad, które utrudniają osiąganie celów? Chcesz mieć silną psychikę i czerpać radość z życia? Przyjdź na wykład Trenerki budowania mocnej psychiki!

Dowiesz się:

• W jaki sposób blokady psychiczne ograniczają Twoje życie
  • Jak pokonać min.: prokrastynację, smutek, stres, niską samoocenę…
  • Jak budować pewność siebie i poczucie własnej wartości
  • Jak myśleć by działać i osiągnąć cele
  • Jak aktywować talenty i mocne strony

Mgr Iwona Zimniewska jako psycholożka specjalizuje się w treningach mocnej psychiki, dobrych relacji i budowania ścieżek sukcesu. Jest akredytowaną coach, mentorką i trenerką rozwoju osobistego. Od 20 lat motywuje i uczy jak generować energię psychiczną, co umożliwia jej prowadzenie treningów aktywujących zasoby mózgowe. Tworzy je od podstaw, wykorzystuje elementy terapii, badań o pracy mózgu, coachingu, transu hipnotycznego (NLP). Jej praktyka w gabinecie to 10 tysięcy godz. sesji treningowych w niespełna 4 lata. Z kim pracuje? Osoby prywatne/publiczne, menedżerowie, kadra zarządzająca, przedsiębiorcy, medycy, urzędnicy, sportowcy, prawnicy, studenci.

Praktyka zawodowa Iwony Zimniewskiej opiera się na badaniach, nauce i pracy nad doskonaleniem. Ukończyła studia związane z zasobami ludzkimi: politologię na WSNHiD, zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym, psychologię na SWPS.

plakat: zdjęcie i tekst wtopione w tło