Spotkanie organizacyjne dla studentów 1. roku studiów niestacjonarnych I stopnia, kierunek Filologia Angielska 2023/2024

W dniu 23 września 2023 r. (sobota) o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów 1. roku studiów zaocznych 1. stopnia (licencjackie) na kierunku Filologia Angielska (WA, UAM). Spotkanie odbędzie się w trybie online, z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Link do spotkania zostanie udostępniony za pośrednictwem poczty elektronicznej w dniu 22 września. Prosimy osoby zainteresowane o regularne sprawdzanie poczty!

Podczas spotkania przekazane zostaną ważne informacje dotyczące m.in. planu zajęć oraz zapisów do grup. Obecność obowiązkowa!

Spotkanie poprowadzi opiekunka I roku studentów ZAO, dr Justyna Rogos-Hebda (jrogos@amu.edu.pl)